Pellegrini liberál? Ani ako vtip. K imunite Bratislavy chýba 100-tisíc očkovaných, Vallo vyzýva influencerov
19:05

Pellegrini liberál? Ani ako vtip. K imunite Bratislavy chýba 100-tisíc očkovaných, Vallo vyzýva influencerov

28.06.2021
Bratislava je najzaočkovanejší región na Slovensku, no ku kolektívnej imunite chýba očkovanie ešte asi 100 tisíc ľudí. Bude Hlas-SD modernou európskou sociálnou demokraciou? V dnešnom podcaste sme sa primátora Bratislavy Matúša Valla pýtali, ako plánuje motivovať 100 tisíc obyvateľov hlavného mesta, aby sa zaočkovali. Práve toľko ich totiž chýba ku kolektívnej imunite piatich bratislavských okresov. Budete počuť aj epidemiologičku alexandru Bražinovú. Najpopulárnejší politik Peter Pellegrini sa na víkendovom sneme vymedzil proti konšpiračnej politike Smeru a hovoril dokonca o zameraní na zelené témy a práva žien. Dnes sme sa ho pýtali, či sa stotožňuje s liberálnymi tézami klasických európskych sociálnych demokratov. Pre náš podcast to zhodnotil politológ Juraj Marušiak – podľa ktorého je na Slovensku táto debata extrémne vychýlená na jednu stranu. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.