NA ROVINU s Jaroslavom Spišiakom: Je mi zle. Gašpar a Slobodník boli problém už pred 10 rokmi
32:33

NA ROVINU s Jaroslavom Spišiakom: Je mi zle. Gašpar a Slobodník boli problém už pred 10 rokmi

08.12.2020
Dvaja exprezidenti policajného zboru sú vo väzbe. Ich predchodca, Jaroslav Spišiak, je poradcom ministra vnútra, bude vyberať nového policajného prezidenta a píše reformu polície. V relácii NA ROVINU hovorí, že o Bernardovi Slobodníkovi a Tiborovi Gašparovi mal informácie už pred 10 rokmi - a museli odísť z polície. Vrátili sa za Roberta Kaliňáka.   V rozhovore s Jaroslavom Spišiakom sa dozviete: ako pozná Maroša Žilinku, aký to bude generálny prokurátor a čo môže zmeniť, čo si myslí o väzbe pre jeho nástupcov vo funkcii policajného prezidenta - Tibora Gašpara a Milana Lučanského, ako už pred 10-timi rokmi mal informácie, na základe ktorých museli Bernard Slobodník a Tibor Gašpar odísť z polície, ako sa teraz bude vyberať nový policajný prezident, ako by mala vyzerať reforma polície.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.