Covid19 má svoju „tvár“ aj vďaka Slovákovi, Peter Mindek ukázal svetu to, čo ľudské oko nevidí
28:17

Covid19 má svoju „tvár“ aj vďaka Slovákovi, Peter Mindek ukázal svetu to, čo ľudské oko nevidí

11.02.2021
Zabijak, ktorý má aktuálne na svedomí už vyše dva milióny tristo tisíc ľudských životov. Ak sme doteraz mohli sledovať len jeho prejavy, aktuálne sa mu môžeme pozrieť rovno do "očí". Nový coronavírus má už pár týždňov svoju viac ako viditeľnú podobu a to vo forme 3D zobrazenia. Naviac - môžeme vidieť nie model vírusu, ale rovno 3D animáciu jeho reálnej podoby. Svetom obleteli jeho zábery a nie veľa ľudí vie, že za nimi sú aj Slováci. Tím okolo Petra Mindeka a jeho

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.