Podcast SHARE: Nevyžiadané hovory by čoskoro mohli skončiť
21:10

Podcast SHARE: Nevyžiadané hovory by čoskoro mohli skončiť

27.04.2021
Asi niet majiteľa mobilného telefónu, ktorý by nemal skúsenosť s hovormi z neznámych čísel, po ktorých zdvihnutí mu operátor začne ponúkať rôzne produkty či služby. Marketingové hovory sú u nás dlhé roky trpenou realitou, no je možné, že predsa len svitá na lepšie časy. Regulačný úrad oznámil, že začne na tento segment prísnejšie dozerať a istú mieru sebareflexie prejavili už aj operátori. Komu vlastne môžu legálne spoločnosti zatelefonovať? Čo sa zmení, keď tieto pravidlá regulačný úrad začne dôslednejšie uplatňovať a kedy by k týmto zmenám mohlo dôjsť. V aktuálnej časti podcastu SHARE sa o tom rozprával Maroš Žofčin s redaktorom magazínu Živé.sk, ktorý sa téme systematicky venoval, Filipom Maxom. V novej časti nášho technologického podcastu SHARE sa dozviete: čo presne minulý týždeň regulačný úrad ohlásil, ako na to reagovali mobilní operátori, za akých podmienok bude po novom možné marketingové hovory uskutočňovať, čo sa zmení možno už o pár mesiacov a aké zmeny sa pripravujú na neskôr a či sa sprísnenie bude týkať aj nevyžiadaných hovorov zo zahraničia.  Podcast spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.