Tech podcast SHARE: Vedci prišli o nástroj na hľadanie mimozemšťanov. Čo ďalej?
39:23

Tech podcast SHARE: Vedci prišli o nástroj na hľadanie mimozemšťanov. Čo ďalej?

05.02.2021
Sú to už dva mesiace od kolapsu ikonického rádioteleskopu Arecibo. Postupne sa dostávame k novým informáciám o príčinách, ale i ku kostlivcom v jeho skrini. Aká je budúcnosť astronómie bez vzácneho vedeckého aparátu a postavíme raz teleskop na Mesiaci?

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.