Nový podcast Nehnuteľnosti.sk: Chcete prenajímať byt? Myslite dopredu aj na finančnú rezervu
40:56

Nový podcast Nehnuteľnosti.sk: Chcete prenajímať byt? Myslite dopredu aj na finančnú rezervu

10.01.2021
Prenajímanie bytu vyzerá na prvý pohľad ako jednoduchá záležitosť. Musíte však dopredu myslieť na mnoho vecí – ako sú napríklad daňové povinnosti, príprava bytu či vytvorenie zmluvy o prenájme. Navyše ak chcete prenajímať byt, na ktorý máte hypotéku, nesmiete zabudnúť na dostatočnú finančnú rezervu. Treba totiž rátať s tým, že Váš byt Vám nemusí priniesť nájomné po celý rok. Viac sa dozviete v rozhovore s Annou Prnovou z realitnej kancelárie Anny-Real.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.