Vagovič: Nikto nepredpokladal, že sa dostaneme takto ďaleko, ale ešte nie sme za vodou.
32:16

Vagovič: Nikto nepredpokladal, že sa dostaneme takto ďaleko, ale ešte nie sme za vodou.

22.02.2021
"Nik pred tromi rokmi nepredpokladal, že sa dostaneme až takto ďaleko. Aj Jano by valil oči, keby videl, čo sa deje. toto nikto nečakal, ale ešte nie sme za vodou," spomína na svojho kolegu Jána Kuciaka investigatívny novinár Marek Vagovič. Podľa neho Ján Kuciak - a najmä jeho práca, zásadne zmenili Slovensko. 21 februára uplynuli presne tri roky od brutálnej, zákernej a chladnokrvnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Hoci sú to už tri roky, jeho kolegovi a bývalému šéfovi Marekovi Vagovičovi Ján novinársky aj ľudsky ešte stále chýba. Hoci je Ján už fyzicky preč, jeho práca a jej odkaz je tu stále s nami, tvrdí Marek Vagovič. Aký bol Ján Kuciak ako novinár a akým bol človekom, kam až jeho práca v Aktualitách viedla a ako sa zmenilo Slovensko za tie dlhé tri roky? V dnešnom podcaste na to odpovie investigatívny novinár a bývalý janov šéf Marek Vagovič. Moderuje: Braňo Dobšinský.    

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.