Záchranár Dobiáš: Je nás primálo a sme unavení z nekonečných nadčasov.
44:52

Záchranár Dobiáš: Je nás primálo a sme unavení z nekonečných nadčasov.

27.01.2021
Takisto ako dnes ľudia negujú účinné protiepidemické opatrenia, roky ignorovali boj s civilizačnými ochoreniami. Žili sme si ako v bavlnke a ani sme si to neuvedomovali, snáď nás táto doba naučí pokore, hovorí dlhoročný záchranár a doktor urgentnej medicíny Viliam Dobiáš. Sú doslova v prvej línii boja s pandémiou, s koronou sa stretávajú deň čo deň, no neriešia iba vírus ale deň čo deň nám zachraňujú životy ohrozené infarktami, mŕtvicami či všakovakými úrazmi a nehodami. Sú však už aj veľmi unavení z nekonečných nadčasov no a navyše, je ich primálo. Slovenskí záchranári.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.