Zaujímavé zákulisie prestupu Mareka Hamšíka
20:56

Zaujímavé zákulisie prestupu Mareka Hamšíka

12.03.2021
V pondelok vyšla na svetlo sveta správa, ktorá zarezonovala nielen na Slovensku. Kapitán našej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík sa po konci v čínskom Ta-liene upísal švédskemu klubu IFK Göteborg. Tento transfer si rozoberieme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.