Matovič kupuje 2 milióny vakcín Sputnik, Remišová ich odmieta. Opatrenia budú kontrolovať policajti v civile
21:43

Matovič kupuje 2 milióny vakcín Sputnik, Remišová ich odmieta. Opatrenia budú kontrolovať policajti v civile

01.03.2021
Vláda Igora Matoviča sa rozhodla nakúpiť zatiaľ neregistrovanú ruskú vakcínu Sputnik V. Premiér a minister zdravotníctva boli privítať prvé lietadlo s vakcínami na letisku v Košiciach. Vicepremiérka Remišová hovorí, že by Sputnikom zaočkovať nedala seba, svojich blízkych ani občanov. Vicepremiérka Veronika Remišová žiada zmeny vo vakcinačnej stratégii. Pýtali sme sa jej aj na Sputnik. Zaočkovať by sa ním nedala a neodporúča to ani občanom.  Od stredy budú platiť sprísnené opatrenia a polícia ich bude aj prísnejšie kontrolovať - využije aj policajtov v civile. Budete počuť aj spoluautorku najnovších zmien opatrení, vedkyňu Silviu Pastorekovú z SAV a aj z iniciatívy Veda pomáha. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.