NA ROVINU s Igorom Matovičom: Som presvedčený, že Kolíková spáchala podvod
53:17

NA ROVINU s Igorom Matovičom: Som presvedčený, že Kolíková spáchala podvod

17.06.2021
„Ministerka spravodlivosti klame. Nereagovala na žiadne výhrady, ktoré sme jej tlmočili k prenájmu budovy na našom klube,“ povedal v relácii NA ROVINU minister financií Igor Matovič (OľaNO). Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Igorom Matovičom: – aké najväčšie chyby urobil vo funkcii predsedu vlády – či má právo vyčítať Ficovi mafiu, keď s ním hrá aj Kollár – dokedy mu bude ustupovať a prečo pochybuje o vine Pčolinského – či sa nechytil premiér Heger do pasce, keď zvolal stretnutie v SIS – či verí, že polícia manipuluje vyšetrovanie tzv. veľkých káuz – prečo sa stretol s Makóm a Slobodníkom a čo sa od nich dozvedel – ktoré zásahy NAKA sú prehnané a či sa situácia nevymkla spod kontroly – čo povedal ministerke Kolíkovej počas jej odvolávania v parlamente – či môže Šeliga vyriešiť spory v strane Za ľudí a ako to dopadne – či by nebolo lepšie, keby sa koalícia dohodla na predčasných voľbách – ako vníma postoj prezidentky k referendu, ktorú organizujú Smer a Hlas – či bude kandidovať v ďalších voľbách a či ponúkne miesto aj Remišovej

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.