Polícia prišla po Haščáka. Fico sa zastal Kováčika aj Gašpara. Prokurátora vyberajú už dnes
25:27

Polícia prišla po Haščáka. Fico sa zastal Kováčika aj Gašpara. Prokurátora vyberajú už dnes

01.12.2020
Desiatky kukláčov so samopalmi zasahujú v sídle finančnej skupiny Penta. Jaroslav Haščák je obvinený z korupcie a prania špinavých peňazí. To všetko v súvislosti s kauzou Gorila. Na mieste sú aj naši reportéri, budete počuť Mareka Vagoviča. Koaliční poslanci parlamentu si dnes večer majú skúšobným hlasovaním v netradičnom formáte vyberať svojich favoritov na generálneho prokurátora. Budete počuť šéfku strany Za ľudí Veroniku Remišovú a jej podpredsedu Juraja Šeligu, poslanca za Oľano Dominika Drdula, šéfa jeho poslaneckého klubu Michala Šípoša sme sa pýtali aj na možnosť pádu vlády. Peter Pellegrini sa vyjadril aj k rečiam o tom, že s rokoval s jedným z kandidátov.  Robert Fico sa v parlamente prestal skrývať pred novinármi. Zastal sa svojich nominantov, ktorí sú momentálne vo väzbe - Tibora Gašpara a aj Dušana Kováčika.  Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.