Súboj gigantov bez atmosféry. Liverpool má novú gólovú mašinu
18:04

Súboj gigantov bez atmosféry. Liverpool má novú gólovú mašinu

06.11.2020
Stretnú sa majstri posledných dvoch sezón. Zároveň je to aj súboj aktuálne desiateho tímu s vedúcim mužstvom súťaže. Stále platí, že nastúpia proti sebe dva aktuálne najlepšie kolektívy na Ostrovoch?

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.