Noc múzeí je cez deň. Už dnes
30:11

Noc múzeí je cez deň. Už dnes

15.05.2021
Tradičná Noc múzeí a galérií sa dnes nemôže konať v noci, lebo stále platí nočný zákaz vychádzania. Do múzeí a galérií sa tak môžete ísť pozrieť cez deň.  Množstvo programu je aj online, ale mnohé múzeá a galérie sú dnes otvorené dlhšie. Čo sa oplatí vidieť? Pustite si náš podcast.  Podcast Múzeum pripravujú Aktuality.sk v spolupráci so Slovenským národným múzeom.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.