NA ROVINU s Marošom Žilinkom: Trnka bude zrejme stíhaný aj v kauze Glance House
33:08

NA ROVINU s Marošom Žilinkom: Trnka bude zrejme stíhaný aj v kauze Glance House

12.02.2021
„Dal som pokyn, aby sa tento prípad opätovne preskúmal. Už sa tak stalo, ja tie závery poznám. Nie je vylúčené, že to bude viesť k trestnému stíhaniu bývalého generálneho prokurátora," povedal v relácii NA ROVINU nový šéf prokuratúry Maroš Žilinka. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Marošom Žilinkom: – koľko ľudí z vedenia prokuratúry má covid – či bude stíhať extrémizmus tak, ako doteraz – či má pochybnosti o Lučanského samovražde – či sa má Kaliňák báť vyšetrovania v kauze únos Vietnamca – či sa má prokuratúra zaoberať Matovičovými výrokmi na adresu Sulíka – či sa nesnaží vyvažovať, keď kritizuje výnimku pre vicepremiéra Holého – v čom sa v minulosti názorovo rozišiel s Danielom Lipšicom

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.