Čo s Matovičom? SaS váha. Niektoré hlasy už stratil
23:16

Čo s Matovičom? SaS váha. Niektoré hlasy už stratil

29.06.2021
Minister financií a expremiér Igor Matovič bude čeliť v parlamente odvolávaniu. Ide o ďalšieho ministra súčasnej vlády, ktorého chce opozícia odvolať. Matovičovi vyčítajú plošné testovanie, nákup Sputnika V či chaotické vládnutie. Budete počuť Petra Pellegriniho (Hlas). Podľa OĽaNO je to taktika opozície ako rozoštvať koaličných partnerov. Budete počuť Gábora Grendela a Michala Šipoša. Akú má podporu expremiér medzi koaličnými partnermi? Boli sme to zisťovať v parlamente. SaS v tom ešte nemá jasno a rozhodnúť sa má večer na klube. Chcú sa rozprávať s Matovičom a pýtať sa ho na vyjadrenia v diskusiách, pre ktoré majú pochybnosti. Budete počuť Annu Zemanovú (SaS), Mariána Viskupiča (SaS) a Petra Pčolinského z hnutia Sme rodina. Hlasovať s opozíciou o vyslovení nedôvery Matovičovi však istotne budú dvaja odídenci z koalície, a to Tomáš Valášek (Progresívne Slovensko) a Miro Kollár (Spolu).  Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.