NA ROVINU s Jánom Hrubalom: Sudcovia sa pri Kuciakovi mohli pomýliť, stíhaní nebudú
25:50

NA ROVINU s Jánom Hrubalom: Sudcovia sa pri Kuciakovi mohli pomýliť, stíhaní nebudú

30.06.2021
Ján Hrubala šéfuje Špecializovaným trestným súdom v Pezinku. Tomu teraz Navyšší súd vrátil prípad vraždy Jána Kuciaka. Pochybili sudcovia? Jeho súd tiež poslal do väzby Gašpara, Kováčika aj Pčolinského. Bolo to len na základe výpovedí kajúcnikov alebo sú na väzbu potrebné aj ďalšie dôkazy? V rozhovore s Jánom Hrubalom budete počuť: - ako sudcovia v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej pracovníčky do noci, - či prvostupňový súd naozaj zásadne pochybuje, - čo hovorí na logické rozpory v rozsudku, či sú sudcovia lajdáci a či budú disciplinárne stíhaní, - či môže Špecializovaný trestný súd opäť oslobodiť Kočnera a Zsuzsovú, - ako dlho bude trvať, kým sa dozvieme ďalší rozsudok, - či sa sudca Paluda svojimi mediálnymi vyjadreniami vylučuje z ďalšieho rozhodovania, - či Pčolinský, Gašpar a Kováčik sedia vo väzbe len na základe výpovede jediného kajúcnika, alebo sú na väzbu potrebné aj ďalšie dôkazy.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.