Športový agent: Úplne zastaviť šport či kultúru nie je správne, treba kompromis
26:04

Športový agent: Úplne zastaviť šport či kultúru nie je správne, treba kompromis

10.11.2020
Úplne zastaviť šport či kultúru nie je správne, nemôžeme neustále žiť v strachu. Tí, ktorí vládnu, musia nájsť systém ako sa vrátiť k nejakej kompromisnej forme normálneho života, hovorí športový agent Andrej Augustín. Najviac ohrozený je podľa neho hokej. S vážnymi problémami ale zápasí aj mládežnícky šport a trpí aj pohybová kultúra našich detí.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.