Politológ: Viem si predstaviť, že NAKA zabúcha aj v centrále SMERu, je nemožné aby Fico o justičnej chhobotnici nevedel.
35:58

Politológ: Viem si predstaviť, že NAKA zabúcha aj v centrále SMERu, je nemožné aby Fico o justičnej chhobotnici nevedel.

03.12.2020
NAKA zadržala bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Je nepredstaviteľné aby Robert Fico ako premiér o tejto justičnej chobotnici nič nevedel. Viem si predstaviť, že NAKA zabúcha aj v centrále SMERu, hovorí politológ Pavol Baboš. Parlamentu sa podarilo zvoliť nového kandidáta na Generálneho prokurátora. Maroš Žilinka získal 132 hlasov.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.