Riaditeľka Unicefu o rozvojových krajinách: Takmer tri milióny detí umierajú na podvýživu každý rok
30:40

Riaditeľka Unicefu o rozvojových krajinách: Takmer tri milióny detí umierajú na podvýživu každý rok

22.12.2020
Do poslednej tohtoročnej časti podcastu Big Storiezz si moderátorka Babsy Jagušák zavolala riaditeľku neziskovej organizácie Unicef Máriu Sliacku. Detstvo nemala jednoduché, nakoľko lekári predpovedali, že nebude chodiť. Ona sa ale nevzdala a dnes je päťnásobnou majsterkou Slovenska v športovom potápaní na európskych súťažiach. Stala sa tiež dobrovoľníčkou v rozvojových krajinách a aktuálne je riaditeľkou slovenskej pobočky Unicefu, ktorá sa zmeriava na pomoc deťom.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.