Psychologička Kuchárová: Vzdržať! Ak skončil "večný" socializmus, určite skončí aj Korona.
32:24

Psychologička Kuchárová: Vzdržať! Ak skončil "večný" socializmus, určite skončí aj Korona.

18.02.2021
Pandémia nás doslova obnažila, hovorí klinická psychologička Barbora Kuchárová. Korona demaskovala všetky naše závislosti či slabiny a zoči voči neviditeľnému vírusu i rastúcemu počtu mŕtvych sme tak podľa nej konfrontovaní s pocitom vlastnej bezmocnosti aj smrteľnosti. Okrem strachu o život a zdravie nás pandémia navyše zahnala i do nečakanej sociálnej izolácie – no a s ňou si mnohí z nás nevedia poradiť, protiepidemické opatrenia tak považujeme za trest a v spoločnosti rastie frustrácie aj rebelantstvo. Ako čeliť týmto našim démonom, ako zvládnuť vedomie vlastnej bezmocnosti či rastúcej frustrácie? A ako prežiť v domácnosti, ktorá sa odrazu zmenila na homeoffice kombinovaný s online školou, a navyše - bez možnosti únikov? V dnešnom podcaste sa o tom porozprávame s klinickou psychologičkou Barborou Kuchárovou. Moderuje Braňo Dobšinský

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.