Čakať na Sputnik je hazard so zdravím, hovorí viceprezidentka lekárnickej komory
31:24

Čakať na Sputnik je hazard so zdravím, hovorí viceprezidentka lekárnickej komory

15.04.2021
Riziko krvných zrazenín po vakcíne Astra Zeneca je oveľa nižšie ako pri iných bežne predávaných liekoch, hovorí viceprezidentka Slovenskej lekárnickej komory Miroslava Snopková. Čo nám reálne chýba k tomu, aby sme mohli očkovať aj Sputnikom, a naozaj potrebuje ruská vakcína európsku registráciu? Ľudstvo už vie, ako sa nám podarí úplne poraziť covid-19. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.