Čo je športový COVID automat a ako bude fungovať?
19:02

Čo je športový COVID automat a ako bude fungovať?

02.03.2021
COVID automat pozná každý. Hovoríme o systéme, ktorý na Slovensku nastavuje sprísňovanie a uvoľňovanie opatrení na základe regionálneho princípu v boji s koronavírusom. Dnes už však poznáme aj športový COVID automat a práve o ňom bude náš dnešný podcast. Šport na Slovensku mlčí. Hrajú sa len profesionálne súťaže v piatich najsledovanejších športoch. Za akých okolností sa vrátia na ihriská ďalší športovci, prípadne amatéri a deti? Túto otázku má riešiť špo

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.