ŠPORT: Niektorým Slovanistom je až príliš dobre, prečo Weiss ešte nie je nový tréner?
19:39

ŠPORT: Niektorým Slovanistom je až príliš dobre, prečo Weiss ešte nie je nový tréner?

11.05.2021
V Slovane Bratislava je stále rušno. Futbalisti úradujúceho majstra nespečatili ani na štvrtý pokus zisk tretieho majstrovského titulu za sebou a po prehre 0:1 s Dunajskou Stredou skončil tréner Darko Milanič. Čo sa deje v tábore „belasých” sa pokúsime vysvetliť v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.