JERGY talks – Alexandra Hollá
01:14:43

JERGY talks – Alexandra Hollá

20.06.2021
Vypočujte si nový diel podcastu JERGY talks. Hosťkou je bývalá reprezentantka SR vo futbale a lekárka pôsobiaca na klinike neonatológie MUDr. Alexandra Hollá. Na svete existuje mnoho úspešných lekáriek a aj mnoho úspešných futbalistiek. No hľadať ženu, ktorá je lekárka a zároveň vrcholová športovkyňa, je ako hľadať ihlu v kope sena. Ako sa však hovorí “kto hľadá, nájde”. Na Slovensku takú máme.  Je to práve ďalšia hosťka podcastu JERGY talks.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.