Radičová: Vyjadrenia Naďa k 17.novembru sú nehodné ministra obrany, je to na uterák do ringu
46:33

Radičová: Vyjadrenia Naďa k 17.novembru sú nehodné ministra obrany, je to na uterák do ringu

24.11.2020
Pandémia, ako aj protiepidemické opatrenia a ich chaotická komunikácia vládou, začínajú byť nesmierne únavné a frustrujúce. Dôkazom by mohli byť aj tohtoročné oslavy 17 novembra, ktoré sa zmenili na protivládne protesty. Na námestiach sme tak mohli vidieť nielen rôznych extrémistov či chuligánov, ale aj veľké množstvo veľmi frustrovaných a nahnevaných bežných ľudí. Tieto protesty však treba brať vážne a nemožno ich škandalizovať ani zosmiešňovať, tvrdí expremiérka Radičová. Ako teda môžu spoluexistovať tí, ktorí tlieskali komunistom či fašistom s tými, čo ich za to zosmiešňujú, či označujú za extrém? A kam až povedie rastúci hnev ľudí? No a ako sa dá vládnuť permanentnou improvizáciou, chaosom a rozdelovaním spoločnosti? V Ráno Nahlas na to odpovie bývalá premiérka Iveta Radičová. Moderuje Braňo Dobšinský.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.