Slovensku rastie veľký talent, môže to byť nový Ľubomír Višňovský
17:53

Slovensku rastie veľký talent, môže to byť nový Ľubomír Višňovský

05.01.2021
Naša hokejová reprezentácia do 20 rokov má už majstrovstvá sveta v kanadskom Edmontone za sebou. Mladí Slováci obsadili ôsmu priečku. Je to úspech alebo sklamanie? Aj na túto otázku sa pokúsime odpovedať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.