Fico útočí, Mikulec zostáva. Pochybenia v kauze Kuciak?
21:53

Fico útočí, Mikulec zostáva. Pochybenia v kauze Kuciak?

16.06.2021
Opozícia sa opäť neúspešne pokúšala odvolať ďalšieho člena vlády - a to šéfa rezortu vnútra Romana Mikulca, ktorého budete počuť aj v dnešnom podcaste. Inicioval to Smer-SD na čele s Robertom Ficom, budete tiež počuť aj exministerku vnútra Denisu Sakovú (Hlas) či ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO). O téme sme sa rozprávali s politológom Radoslavom Štefančíkom. Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú budú opäť súdiť v Pezinku  -  čo presne sa bude diať ďalej na špecializovanom trestnom súde? Budete počuť komentátora Aktuality.sk Mareka Vagoviča. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.