Polícia naháňa exšéfa NAKA. Máme šancu na MS v hokeji?
16:22

Polícia naháňa exšéfa NAKA. Máme šancu na MS v hokeji?

21.05.2021
Polícia naháňa doterajšieho šéfa NAKA Branislava Zuriana. Kukláči ho doma nenašli, Zurian je totiž v zahraničí. V dnešnom podcaste budete počuť časť rozhovoru so Zurianom, ktorý nahrala TV Markíza. Na mieste zásahu bol náš regionálny reportér Marek Nemec – ktorý sa, so zrejme už obvineným, elitným policajtom nedávno rozprával o jeho konci v polícii, aj o kauze, pre ktorú ho pravdepodobne stíhajú. Dnes sa začali majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Má naša reprezentácia vôbec šancu? A aké šance jej vypočítali stávkové kancelárie? Budete počuť nášho športového redaktora Martina Tótha Vaňa. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.