Matoviča môžu položiť aj vlastní. Vysoké školy odmietajú politický diktát.
33:00

Matoviča môžu položiť aj vlastní. Vysoké školy odmietajú politický diktát.

04.03.2021
Nie je to o Sputniku, je to o premiérovi a jeho spôsoboch verzus Je to politikárčenie na pozadí „odvážneho nákupu“ vakcíny, ktorá je mimochodom z Ruska. Postoje dvoch táborov na pôdoryse jednej vládnej koalície. Už druhý deň tu máme vládnu krízu. Do čoho vyústi? Zhodnotíme to s Petrom Bárdy. Pozrieme sa aj na výstražný prst univerzít, ktoré sú v štrajkovej pohotovosti. S rektorom Trnavskej univerzity René Bílikom. Moderuje Jaroslav Barborák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.