Prezident SFZ Kováčik: Nechajme trénera Tarkoviča pracovať
13:58

Prezident SFZ Kováčik: Nechajme trénera Tarkoviča pracovať

02.04.2021
Na začiatku bola nepríjemná remíza 0:0 na Cypre, následne prišiel kolaps v dueli s Maltou, s ktorou sme si doma podelili body po výsledku 2:2. Po zlyhaniach v súbojoch s outsidermi sa predsa len zablýskalo na lepšie časy. Zverenci trénera Štefana Tarkoviča zdolali Rusko 2:1. Za uplynulým obdobím sa pozrieme s prezidentom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.