NA ROVINU s Vladimírom Krčmérym: Vyhrážali sa mi smrťou, moja rodina chcela emigrovať
33:13

NA ROVINU s Vladimírom Krčmérym: Vyhrážali sa mi smrťou, moja rodina chcela emigrovať

23.06.2021
Člen Ústredného krízového štábu Vladimír Krčméry hovorí, že letná sezóna je nepredvídateľná - štáty sa môžu zmeniť zo zelených na čierne z týždňa na týždeň. Aké výhody budú mať zaočkovaní? V podcaste s Vladimírom Krčmérym sa dozviete:  - čo plánuje krízový štáb robiť s malým počtom zaočkovaných, - či budeme odmeňovať zaočkovaných alebo trestať antivaxerov, - či existuje dôvod na opatrenia aj pre zaočkovaných, - čo nám prinesie delta variant a ako bude vyzerať letné cestovanie, - či sa dajú predvídať zmeny krajín zo zelených na červené a čierne, - či by si nezaočkovaní nemali zaplatiť za zdravotnú strarostlivosť, - či bude hanba a dôkaz hlúposti dostať na jeseň koronavírus, - ako Krčméry a jeho rodina čelili vyhrážkam za opatrenia, ako sa k tomu postavila polícia.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.