Časť koalície chce Krajčího hlavu za katastrofu v zdravotníctve. Rozhovor s Jánom Kuciakom
23:09

Časť koalície chce Krajčího hlavu za katastrofu v zdravotníctve. Rozhovor s Jánom Kuciakom

22.02.2021
Slovensko je najhoršie na svete už aj v počte hospitalizovaných s covidom-19 na počet obyvateľov. Časť koalície chce výmenu ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Napríklad poslankyňa Andrea Letanovská zo strany Za ľudí. O osude Mareka Krajčího sa má hovoriť aj na dnešnej koaličnej rade. Premiér Igor Matovič sa ho však zastal. Čo urobí premiér ďalej s pandémiou? A čo robíme zle, keď sme najhorší na svete? Dozviete sa nielen od premiéra, ale aj od zdravotníckeho analytika Dušana Zachara. Včera uplynuli tri roky od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Janovu prácu si pripomenieme rozhovorom s ním z roku 2017. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.