Matovič nevylúčil odchod, SaS a ZĽ to myslia vážne. Naď sa hnevá za spojenie s Mazurekom
21:24

Matovič nevylúčil odchod, SaS a ZĽ to myslia vážne. Naď sa hnevá za spojenie s Mazurekom

17.03.2021
Ak Igor Matovič zostane premiérom, dve koaličné strany svoj odchod z vlády myslia vážne. Dnes sa konečne vyjadril aj Igor Matovič. V dnešnom podcaste budete počuť Richarda Sulíka, Veroniku Remišovú, Igora Matoviča a Jaroslava Naďa. Premiér po demisii ministra práce Milana Krajniaka svoj odchod ani nevylúčil, ani nepotvrdil. Minister obrany za OľaNO Jaroslav Naď dnes najskôr nevylúčil vládnutie s exkotlebovcami – no vzápätí ho článok o tom rozhneval. Má vôbec Igor Matovič inú možnosť ako odstúpiť? Pýtali sme sa politológa Pavla Baboša. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.