NA ROVINU s advokátom kajúcnikov: Nie sú to udavači, Fico vyvoláva duchov minulosti
26:17

NA ROVINU s advokátom kajúcnikov: Nie sú to udavači, Fico vyvoláva duchov minulosti

03.06.2021
Advokát Peter Kubina zastupuje kajúcnikov Borisa Beňu a Bernarda Slobodníka. Podľa neho sa bez takýchto svedkov ešte nikdy nepodarilo rozložiť žiadnu organizovanú skupinu. V podcaste sme sa advokáta Petra Kubinu pýtali: - či sa dejú manipulácie s výpoveďami svedkov, - ako prebiehajú výsluchy, - či sú porady policajtov a prokurátorov o vyšetrovaní normálny postup alebo prekročenie kompetencií, - či sa s jeho klientami stretávali policajní operatívci, - či sú nízke a podmienečné tresty pre kajúcnikov spravodlivé, - do akej miery sú ich výpovede dôveryhodné - či Pčolinského usviedča len jeden svedok alebo je tam viac dôkazov, - aké rozhodnutie čaká v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, - či môže Najvyšší súd prikázať iné posúdenie Threemy, - či sú vo veci vraždy nové dôkazy.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.