Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Prečo stále nemáme diaľnicu do Košíc
16:54

Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Prečo stále nemáme diaľnicu do Košíc

18.06.2021
„Naši ľudia“ si zo štátu v predošlých rokoch urobili pokladničku, z ktorej odsávali peniaze. Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik bol známy ako zametač káuz. Prípady, ktoré sa k nemu dostali, uzavrel bez toho, aby niekoho obžaloval. Od roku 2008 nepodal ani jednu obžalobu, všetkých 61 návrhov zastavil a preto získal prezývku: 61:0. Neskôr sa podľa policajného vyšetrovania ukázalo, že bol zapojený do rozsiahlej kriminality. Aké obvinenie mu hrozí najnovšie, ale aj to, prečo stále nemáme diaľnicu do Košíc, sa dozviete v Ľahkom podcaste o ťažkej korupcii s hercom Jurajom Kemkom a riaditeľkou nadácie Zastavme korupciu Zuzanou Petkovou. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.