NA ROVINU s Jánom Budajom: Matovič môže byť znovu premiérom
30:30

NA ROVINU s Jánom Budajom: Matovič môže byť znovu premiérom

01.05.2021
„Igor Matovič má ďaleko od toho, aby bol dokonalý. Keď sa naučí prijímať spätnú väzbu, verím, že môže byť ešte premiérom,“ povedal v relácii NA ROVINU minister životného prostredia Ján Budaj. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jánom Budajom: – prečo klesli preferencie OľaNO z 25 na 9 percent – či neboli prestrelené požiadavky voči SaS a Za ľudí – v čom zlyhal Igor Matovič a či verí, že sa zmenil – ako vníma pôsobenie Zuzany Čaputovej v koaličnej kríze – čo chýba súčasnej generácii politikov a či žijeme v emokracii

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.