COVID-19 zložil hráča Slovana. Nevládal dvihnúť ani ruku
16:09

COVID-19 zložil hráča Slovana. Nevládal dvihnúť ani ruku

03.11.2020
Keď sa koronavírus dostane na zimný štadión, tak sa tam cíti ako doma. A šíri sa až neuveriteľne rýchlo a ľahko. Svoje by o tom vedeli porozprávať takmer všetky naše kluby. Viac sa dozviete v našom najnovšom športovom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.