Nová relácia Mareka Vagoviča NA SCÉNE s raperom Strapom: Mám fotku na nočníku s Kočnerom
55:31

Nová relácia Mareka Vagoviča NA SCÉNE s raperom Strapom: Mám fotku na nočníku s Kočnerom

16.03.2021
„Keď som bol malý, v našom byte sa premlela väčšina ľudí, ktorí sa pohybovali vo veksláckom biznise. Niekoľkokrát som sedel na kolenách aj Čongrádymu. Potom som videl v správach, ako ich niekde vykopávajú,“ povedal v relácii NA SCÉNE raper Strapo. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s raperom Strapom: – aké je to vyhrať v puberte freestyle a prečo ho nemajú v láske iní raperi – prečo je pred každým koncertom zelený a čo ho spája s Eminemom – ako ovplyvnilo jeho život, že matka sedela dvakrát vo väzení – prečo nešiel študovať právo a čo si myslí o zatýkaní ľudí Smeru – čo je najväčšia urážka Fica a prečo neverí ani Pellegrinimu – čo odkazuje Matovičovi a prečo je nedôveryhodný Kollár – ako vníma Kotlebu a prečo chce v parlamente národnú stranu – akú emóciu v ňom zanechalo nakrúcanie klipu k filmu o holokauste NA SCÉNE je nová diskusia Aktuality.sk, kde si budeme pozývať ľudí z kultúry a šoubiznisu: hercov, spevákov, raperov, stand up komikov, influencerov. S vyhranenými aj kontroverznými názormi, alebo zaujímavými životnými príbehmi. Budeme s nimi hovoriť aj o témach, ktoré hýbu spoločnosťou, ale úplne inak ako doteraz. V uvoľnenej atmosfére, bez kravaty, jazykom mladých ľudí.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.