Podcast SHARE: Ako zamieša karty príchod Disney+ a HBO MAX na Slovensko
33:10

Podcast SHARE: Ako zamieša karty príchod Disney+ a HBO MAX na Slovensko

19.02.2021
Streamovacie služby začína čoraz viac ľudí vnímať ako náhradu klasických televíznych programov. Začali síce pozvoľna, no správajú sa na trhu čoraz sebavedomejšie. HBO GO len nedávno oznámilo nemalé investície do slovenského dabingu. V nadchádzajúcich mesiacoch by na Slovensko mala prísť služba Disney+, ktorá sa už približuje hranici 100 miliónov predplatiteľov. Očakáva sa tiež príchod HBO MAX, ktorý v USA uvádza dokonca už aj kinopremiéry a veľké ambície má lokálny hráč Voyo. Ktoré streamovacie služby si máme tento rok všímať najviac a čo od nich očakávať?

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.