ŠPORT: Magoni si nekládol servítku pred ústa, vedel priznať chybu
22:26

ŠPORT: Magoni si nekládol servítku pred ústa, vedel priznať chybu

09.04.2021
Správa z utorkového večera mnohých fanúšikov lyžovania zaskočila, no viacerí ju aj očakávali. Talian Livio Magoni skončil v pozícii trénera našej hviezdy Petry Vlhovej. Práve o tejto udalosti bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.