Ako sa žilo kedysi v Bratislave: šamani a hľadači mede
33:58

Ako sa žilo kedysi v Bratislave: šamani a hľadači mede

06.03.2021
Ako sa žilo na našom území v dobe medenej? V podcaste si môžete vypočuť ako sa aj v 4. tisícročí pred Kristom dbalo na módu, ako sa ľudia na našom území stravovali a aké tajomné rituály vykonávali. Niektorí sa živili aj ako hľadači mede alebo boli šamani. V podcaste budete počuť Annu Bajanovú z Archeologického múzea SNM.  Moderuje Denisa Hopková. Podcast Múzeum vzniká v spolupráci Slovenského národného múzea a portálu Aktuality.sk. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.