Špičkový slovenský šéfkuchár Michal: Ak v menu vidíš 40 položiek, hovorí to všetko o kvalite podniku
32:17

Špičkový slovenský šéfkuchár Michal: Ak v menu vidíš 40 položiek, hovorí to všetko o kvalite podniku

27.02.2021
V novej časti podcastu Big Storiezz by Babsy magazínu Noizz.sk bol hosťom výborný slovenský šéfkuchár Michal Konrád. Je držiteľom ocenenia Kuchár roka na Slovensku a dnes vedie vlastný streetfoodový projekt pre milovníkov ázijského jedla. V podcaste sa dozvieš, aké boli jeho začiatky a ako aj jeho zasiahla pandémia koronavírusu.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.