JERGY talks – Veronika Gulášová
01:29:49

JERGY talks – Veronika Gulášová

28.02.2021
Vypočítajte si nový diel podcastu JERGY talks. Hosťkou je úspešná manažérka Veronika Gulášová. Veronika Gulášová, flexibilná a dynamická workoholička z Bratislavy. Absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave. Svoju úlohu naštartovala v PR agentúre Seesame. Po prvých nazbieraných skúsenostiach sa začali venovať udalosti v rámci festivalu Pohoda. Ďalšie kroky ju zaviedli do PS Events, aby sa neskôr stala manažérska skupina Zuzany Čaputovej v úspešnej prezidentskej kampani. Po boku hlavy štátu stojí dodnes. V podcaste sa tiež dozviete: ▶ aké detstvo prežila ▶ ako jej išla škola a učenie ▶ čo jej dal tanec ▶ ako vnímla svoju ▶ čo si odniesla zo Seesame ▶ aký je festival Pohoda z pohľadu organizátora ▶ ako vyberá ľudí do svojho tímu v PS Events ▶ čo ju doviedlo do prezidentskej kampane ▶ aké je viesť prezidentskú kampaň ▶ o úspechu kampaní ▶ aký je život v prezidentskej kancelárii ▶ aké knihy číta Podcast JERGY talks funguje Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.