JERGY talks – Miro Mikuš
01:32:07

JERGY talks – Miro Mikuš

11.04.2021
Vypočítajte si nový diel podcastu JERGY talks. Hosťom je obchodný riaditeľ spoločnosti ESET Miro Mikuš. Miro Mikuš, otec, športovec a obchodník z Piešťan. Absolvent City University of Seattle v Bratislave. Počas svojej kariéry prešiel niekoľko IT firiem, aby na dlhé roky zakotvil v spoločnosti ESET. Tam sa z juniorského kanála manažéra za desať rokov vypracoval na post obchodného riaditeľa, na ktorom pôsobí dodnes. V podcaste sa tiež dozviete: ▶ aké mal detstvo ▶ ako vnímal školu a čo mu dala ▶ o význame anglického jazyka v živote ▶ o roku v Amerike počas štúdia ▶ o vysokej škole a jej výzve ▶ čo robí spoločnosť ESET av čom je špecifická ▶ ako sa skladá a riadi tím po celom svete z Bratislavy ▶ ako sa vysporiadať s rozširovať kompetencie a zodpovednosť ▶ čo ho motivuje a inšpiruje ▶ ako sa venuje osobný rozvoj ▶ ako relaxuje ▶ ako sa dostal k behu Podcast JERGY talks funguje Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.