Podcast SHARE: Ako vybrať smart hodinky a nedať sa nachytať?
30:44

Podcast SHARE: Ako vybrať smart hodinky a nedať sa nachytať?

21.04.2021
Jedným z nečakaných dôsledkov pandémie koronavírusu bol aj náhly vzostup predaja nositeľnej elektroniky. Na trhu je už dnes skutočne bohatá ponuka od náramkov cez inteligentné hodinky až po rôzne trakery s profesionálnym príslušenstvom. Čo a za akú cenu dnes môžeme v jednotlivých kategóriách získať? Ktoré funkcie sú skutočne praktické, a ktoré sú skôr marketingovými lákadlami? A ako by sa mohla nositeľná elektronika rozvíjať v budúcnosti? V novom vydaní technologického podcastu SHARE sa o týchto a mnohých ďalších témach bavili Maroš Žofčin a Ján Trangel. Podcast SHARE spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.