Ombudsmanka: Obmedziť zhromažďovacie právo je pre demokraciu veľmi znepokojujúce
35:55

Ombudsmanka: Obmedziť zhromažďovacie právo je pre demokraciu veľmi znepokojujúce

15.11.2020
Obmedziť právo občanov na zhromažďovanie na maximálne 6 osôb je pre demokraciu veľmi znepokojujúce a vláda by mala veľmi uvážiť ako bude s týmto inštitútom pracovať, hovorí verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová. Rúška podľa nej nie sú žiadnym mučením a vláda má právo - v mene ochrany životov a zdravia, občanom nariadiť ich nosenie a aj vymáhať dodržiavanie tohoto opatrenia.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.