Všetko o delta variante. Dobehnú Kočnera motáky?
26:04

Všetko o delta variante. Dobehnú Kočnera motáky?

23.06.2021
Na Slovensku dnes potvrdili delta variant, a to u osoby, ktorá na Slovensko pricestovala z Ruska. Čo hovoria o variante dáta? Je možné, že máme na Slovensku viac prípadov tohto kmeňu? A je možné, že bude u nás dominantný a vytlačí britský kmeň, tak ako sa to stalo v Británii? Na všetko v podcaste odpovedá virológ Boris Klempa zo SAV. Mariana  Kočnera budú súdiť  za zločin krivej výpovede a krivej prísahy v štádiu prípravy v prípade kauzy motákov. O čo ide v kauze v podcaste vysvetľuje investigatívna novinárka z redakcie Aktuality.sk Laura Kellöová. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.