Dokáže Krajčího nástupca viac, ak premiér zostáva? Pčolinského kauza
34:56

Dokáže Krajčího nástupca viac, ak premiér zostáva? Pčolinského kauza

12.03.2021
Marek Krajči končíi vo funkcii ministra zdravotníctva, rezort dočasne preberie minister financií Eduard Heger. Krajčího demisiu dnes prijala prezidentka Zuzana Čaputová, pričom skritizovala premiéra aj odchádzajúceho ministra za včerajšie slová. Aký bol Krajčí minister? A hlavne akú povahu by mal mať jeho nasledovník či nasledovníčka? V podcaste budete počuť exministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca. „Pre mňa otázka neznie, kto bude nový minister zdravotníctva, ale otázka pre mňa znie, či pri Igorovi Matovičovi môže fungovať normálny minister zdravotníctva. Moja odpoveď znie, že veľmi ťažko,” komentuje v podcaste. NAKA zadržala riaditeľa Slovenskej informačnej služby Vladimíra Pčolinského. Čo o tom dnes vieme? Budete počuť novinárku Aktualít Lauru Kellöovú. Akú dohru môže mať zadržanie riaditeľa SIS v samotnej spravodajskej službe,  ale so zahraničnými partnermi? V podcaste o tom hovoríme s bezpečnostným analytikom Ivom Samsonom.  „Nedôvera v rámci spravodajskej služby je asi to najhoršie, čo sa môže stať... čo sa deje na Slovensku nemôže ostať nepovšimnuté najmä v prostredí spravodajských služieb,” myslí si analytik. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.