Matovič neodíde, odídu iní. Kraje chcú zobrať očkovnanie do svojich rúk (podcast)
32:58

Matovič neodíde, odídu iní. Kraje chcú zobrať očkovnanie do svojich rúk (podcast)

18.03.2021
Premiér, ktorý sa prizerá odchodu ministrov a na verejnosti ho nepočuť; SaS nastúpená k odchodu a Za ľudí, ktorá opakuje, že robí všetko pre zachovanie tejto vlády. No ak z predsedníctva zaznieva požiadavka odchodu Igora Matoviča, predsedníčka Veronika Remišová kritizuje Richarda Sulíka. Je podľa nej „kamikadze“. Jednoznačne nevylučuje prípadnú účasť v novej vláde Igora Matoviča. V druhej časti sa pozrieme na problém nezvládnutej "štátnej" vakcinácie. S Tomášom

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.